Turystyka Aktywna

Kajakarstwo

Sporą dawkę emocji może dać spływ kajakowy rzeką Łyną (11-ta co do długości w kraju), która przecina lasy płynąc krętym korytem wśród morenowych wzgórz.

Możliwość zorganizowania spływu kajakowego na trasie :

Dobre Miasto – Smolajny

Dobre Miasto – Smolajny – Łaniewo 

Firma organizująca spływy kajakowe – https://kajaki-olsztyn.pl/

Nurkowanie

Warmia i Mazury pomimo, że ma blisko 3000 jezior jest nazywana Krainą Tysiąca Jezior. Jeziora mają wysoką klasę czystości dzięki czemu można nurkować i podziwiać podwodny świat.

Firma organizująca kursy nurkowania – https://aquadiver.pl/

Sporty ekstremalne i relaks

Dzięki licznym jeziorom na naszych terenach – miłośnicy sportów wodnych na pewno nie będą się nudzić !! Możemy zrelaksować się na motorówce podziwiając piękne jeziora a dla osób chcących poczuć dreszczyk adrenaliny proponujemy wynajęcie skutera wodnego lub przejażdżka na bananie czy pontonie za motorówką.

Wędkarstwo

Na naszych terenach znaczna ilość jezior jest objęta strefą ciszy, dzięki czemu miłośnicy wędkarstwa znajdą dla siebie niejedno miejsca idealne na połowy ryb. Na terenie naszego obiektu znajduje się narybiony staw na którym bezpłatnie można wędkować. Około 7 km od Dobrego w miejscowości Kwiecewo mieszą się profesjonalne łowisko z dużą ilością ryb – http://lowiskokwiecewo.pl . W okolicy nie brakuje również jezior z możliwością połowów, jednakże aby na nich wędkować potrzebna jest Kart Wędkarska.

Myślistwo

W naszej gminie jest około 90 hektarów lasów. Przy każdym nadleśnictwie znajduję się koło łowieckie. Dzięki współpracy z kołami jesteśmy wstanie zorganizować wyjazd na polowanie. Oferta dotyczy osób posiadających uprawnienia.

Kontakt

Restauracja

Przyjęcia i Eventy

Strefa Zabaw