PRZYJĘCIA I EVENTY

WESELE

To jedyny taki dzień w życiu każdego z nas. Niezapomniany, który sprawia nam wiele radości i pamiętamy go zawsze. Dołożymy wszelkich starań abyście Państwo to jedyne w swoim rodzaju przeżycie wspominali z uśmiechem na twarzy.

Inspiruje nasz Wasze zaufanie !!

Nasz Hotel to idealne miejsce na organizację jednego z najważniejszych dni w życiu. 
Klimatycznie przystrojona sala, smaczne dania oraz urokliwa okolica sprawią, że zapamiętacie te chwile na lata. Piękna przyroda otaczająca nasz obiekt – stanowi doskonałą scenerię dla ślubów plenerowych. W Ranczo w Dolinie kreujemy wyjątkowe momenty, dzięki czemu każde organizowane u nas wydarzenie będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Dodatkowo oferujemy takie atrakcje jak

FotoBudka

Napis Love

Słodki stół

Wiejski stół

Chrzciny

Pojawienie się nowego członka rodziny to zawsze okazja do radości. Warto aby jego przywitanie i przyjęcie do wielkiej wspólnoty wyrażało to ogromne szczęście. Ranczo w Dolinie od zawsze niezwykle ceni sobie wartości rodzinne i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, nawet najmniejszych gości. Właśnie dlatego będzie to doskonały wybór na miejsce organizacji chrzcin Waszego dziecka.

Urodziny

To jeden z tych dni w roku, które powinny należeć wyłącznie do nas. Pozwól więc sobie na chwilę szaleństwa i zorganizujmy z tej okazji imprezę w Ranczo w Dolinie na którą zaprosisz grono najbliższej rodziny oraz najlepszych przyjaciół. Nie ma co się wahać - w końcu na kolejną taką okazję trzeba będzie czekać cały okrągły rok!

Komunia

Tak wyjątkowy dzień potrzebuje odpowiedniego uczczenia. Ranczo w Dolinie to gwarancja odpowiedniego przeżycia tak ważnej uroczystości, czemu sprzyjać będzie smaczne jedzenie, wysokiej jakości obsługa i elegancki wystrój naszych wnętrz.

Konferencje

Część konferencyjna restauracji Ranczo w Dolinie to sala mieszcząca do 100 osób. Pomieszczenie jest przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, a także innych spotkań biznesowych. Możliwość zamówienia                serwisu kawowego, poczęstunku oraz obiadu dla uczestników.

WYPOSAŻENIE TECHNICZNE

Projektor Multimedialny

Zestaw DVD

Ekran

System nagłaśniający

Mikrofony Bezprzewodowe

Flipchart

Zaciemnienie Okien

Obsługa Techniczna

Dostęp do Internetu

Klimatyzacja

cheers, beverage, drink booze

Imprezy firmowe

Dobra atmosfera w zespole to klucz do osiągania zadowalających rezultatów. Czasami trudno jednak nawiązać bliższe znajomości w pokojach biurowych, dlatego warto czasami postawić na dobrą imprezę integracyjną. Ranczo w Dolinie zapewnia odpowiednią atmosferę sprzyjającą znakomitej zabawie oraz kameralną okolicę z dala od miejskiego zgiełku, która pozwoli na imprezowanie do białego rana.

Biesiady

Luźna atmosfera i klimatyczne miejsce. To idealna sceneria do spędzenia wspólnego czasu. Kto z nas nie lubi biesiadowania w ciepłe wieczory przy ognisku czy grillu ? Kompleksowy catering przygotowany przez naszych kucharzy oraz wzorowa obsługa. Ranczo w Dolinie to idealne miejsce do zorganizowania letniej biesiady.

obozy

Obozy i wyjazdy zorganizowane

Największym plusem naszego obiektu jest miejsce, duża powierzchnia obiektu, który otoczony jest naturą. To raj dla dzieci, które bezpiecznie bez ograniczeń mogą korzystać na podwórka obiektu. Na terenie obiektu znajduje się amatorskie boisko do piłki nożnej, około 2,5 km od naszego obiektu znajduje się profesjonalny orlik z boiskiem do piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki, dzięki czemu Ranczo w Dolinie jest idealnym miejscem na organizację obozu sportowego. W naszym obiekcie jesteśmy w stanie zakwaterować 50 osób, natomiast w naszym drugim obiekcie Hotel Kopczyński 72 osoby.

Kontakt

Restauracja

Przyjęcia i Eventy

Strefa Zabaw